0

Këngëtarja kosovare, Morena Taraku, njihet për paraqitjet e saj provokuese në rrjete sociale.

Dhe, sapo ka publikuar një tjetër imazh joshës nga pushimet në Dubai.

“]

E veshur në bikini me ngjyrë të zezë, Morena Taraku ka venë në dukje linjat trupore për të cilat edhe komentohet në media rozë.

Ajo ka zgjedhur të pozojë nga prapa teksa shihen edhe tatuazhet e shumta që ka në trupin e saj.

“Shi”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Morena këtë imazh e ka shkrepur në Dubai derisa edhe po qëndron atje për pushime.

SHPËRNDAJE