0

Morena vazhdon të jetë shumë e përfolur.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet atraktive.

Ajo që bie në sy është veshja e saj ‘firmato’ deri në kapele./ORAinfo/

SHPËRNDAJE