0

Mbrëmë është organizuar kanagjeqi i vajzës së Shkurte Fejzës.

Me ketë rast, Gresa dhe Shkurte promovuan mbrëmë këngën e tyre të re.

Kjo festë është mbajtur në qytetin e Prizrenit ku pjesë e të cilës përveç familjarëve dhe shoqërisë të ftuar ishin edhe shumë fytyra publike si: Mihrije Braha, Motrat Mustafa, Remzie Osmani, Shqipe Abazi, Edona Llalloshi etj.

Në këtë ditë të rëndësishme, Gresa dhe Shkurta kanë kënduar një këngë me tekst emocionues kushtuar nënës dhe bijës, me të cilën i përlotën të gjitha.

Madje u përlot edhe Gresa dhe Shkurte.

Ja momenti kur Shkurta dhe Gresa shpërthejnë në lot.

SHPËRNDAJE