0

Genta Cana vazhdon të mbetët një prej prezantuesve më të dashura për publikun.

Ajo ishte kryesisht e përfshirë në fushën e sportit dhe me pamjen e saj u bë tejet e njohur qysh në fillim, shkruan ORAinfo.

Genta i dha fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore.

E sonte ajo ka publikuar momentin kur burri ia vendosi unazën dhe ajo po duket shumë e emocionuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE