0

Fjoralba Ponari është njëra ndër moderatoret më të përfolura në Shqipëri, kjo për shkak dukjes së saj, stilit që ka, dhe emisioneve argetuese që ajo ka drejtuar tash e disa kohë.

Ajo kohët e fundit është duke u përfolur shumë për jetën e saj private kjo për shkak se ajo para disa kohësh ka treguar se ka dikë në jetën e saj.

Ishte vet moderatorja ajo e cila ka postuar një foto në llogarinë e saj në instagram, dhe kjo ka bërë që të kuptohet se ajo tashmë ka dikë në jetën e saj.

Më pas fotot janë shpërndarë shumë shpejtë në rrjete sociale, dhe është kuptuar se ai quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por jo vetëm kaq, ai është edhe inxhinier i Software.

Moderatorja ka treguar se jeten private e ka të shenjtë e sidomos kur bëhet fjalë për partnerin e saj, ajo e ka për detyrë të mbrojë indentitetin e tij pasi që ai nuk është fare fytyrë publike dhe është njeri shumë i thjeshtë.

“Unë me atë timen ia kam ruajtur identitetin. Nuk e kam mbajtur sekret edhe në intervistat që kam dhënë… Shikoni gjë aty, përveç fytyrës sime. T’ia përmend emrin tani, Françesko, se portalet i kanë bërë detyrat e shtëpisë, e kanë marrë vesh me çfarë merret e të gjitha me radhë…por thjesht nuk është personazh publik.”- u shpreh më herët Fjoralba gjatë një interviste.

Gjerat mes çiftit duken serioze, kështu edhe moderatorja nuk e ka kursyer këtë gjë, dhe ka postuar disa momente të bukura bashkë me partnerin.

Por kur kanë menduar ata të hedhin një hap të ri në jetën e tyre?!

Këtë pyetje kanë bërë edhe ndjekësit e moderatores në llogarinë e saj në instagram, kështu duke mos e lënë pa përgjigje as moderatorja, ajo ia kishte kthyer kështu:

SHPËRNDAJE