0

Genta Cana është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo ka qenë e angzhuar kryesisht në fushën e sportit dhe aty u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Para pak ditëve ajo id ha fund beqarisë ku bëri një dasmë madhështore.

E tani ajo ka bërë edhe një dasmë tjetër dhe duket po aq e bukur sa edhe në dasmën e parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE