0

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, përcjell ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan shumë provokues.
kaq joshëse po duket ajo në këtë fustan. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE