0

Modelja kosovare thotë se do të jetë pjesë e serialit të famshëm turk.

Një modele kosovare pritet të jetë pjesë e serialit të famshëm turk, “Babil”.

Bëhet fjalë për ish-misin, Enisa Trena.

Ajo ka postuar disa fotografi në profilet e saja në rrjetet sociale.

Në këtë serial janë një kast i madh i aktorëve dhe yjeve nga Turqia.

“Halit Ergenç (Sulejmani i Madhërishëm), Nur Fettahoğlu (Majidevrami), Ozan Güven (Rustem Pasha), Birce Akalay (Aslli në serialin “Dashuri Bardh e Zi”), Asli Enver e shumë emra të tjerë.

Më poshtë:

SHPËRNDAJE