22.9 C
Kosova, Prishtina
E hënë, Prill 22, 2019

Modë

Të fundit

Emocionohet teksa po i vendosnin unazat, reja e Danit ‘shpërthen’ në lot

Djali i Danit, Andi tashmë është i njohur për publikun. Ai është fejuar mbrëmjen e kaluar me Dafinën, shkruan ORAinfo. Fjanda është vajza e Danit, e...

Hamza bën veprimin e papritur sonte, cili do të jetë reagimi i Gëzimes!?

Ditë më parë u martua djali i Remzie Osmanit. Në dasmën që zgjati tri ditë, ishte padyshim nusja, Gëzimja, ajo që mori gjithë vëmendjen, shkruan...

Gjiko e vë djalin në gjumë, e reagimi i Elitës do t’iu lë pa...

Gjiko dhe Elita janë një prej çifteve më të përfolura në mediat dhe publikun kosovar. Ata para pak muajve janë bërë prindër për herë të...

Lola e mëson vajzën të vallëzojë, por si do të reagojë Dauti

Lola Haradinaj është bashkëshortja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt. Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe kanë dy fëmijë, një vajzë dhe...

Dani dhe familja e tij po relaksohen pas fejesës së djalit, shikoni ku kanë...

Këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi, mbrëmë fejoi djalin e tij të vetëm. Ceremoninë e fejesës e kanë bërë në Sudei ku edhe jeton nusja e...