0

Tashmë jemi mësuar me look-un e saj marramendës dhe lifestyle-in që e përçon përmes rrjeteve sociale.

Majlinda Zeka, ish e dashura e Majku-t, ka mahnitur publikun shqiptarë me postimin e një videoje në Instagram, ku shihet më e bukur se kurrë më parë, përcjell ORAinfo.

Siç duket, për një nënë si Majlinda nuk është aspak e vështirë që të kujdeset për veten dhe të jetë aktive në rrjetet sociale.

Cili do që të jetë destinacioni i sajë sot, padyshim që do ta ketë të gjithë vëmendjen tuaj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE