0

A do t’i kthehet sërish muzikës, Mirsa merr vendimin e papritur.

Mirsa Kërceli është këngëtarja që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është larguar nga skena dhe ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar këngë të re, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, Mirsa nuk është larguar përfundimisht nga muzika.

Ajo, përmes një postimi në Instastory ka treguar se do t’i kthehet sërish profesionit të saj.

SHPËRNDAJE