0

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një prej çifteve më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Ata janë bashkë tash e disa vite dhe para pak muajve kurorëzuan dashurinë e tyre edhe me martesë, përcjell ORAinfo.

Albani dhe Miriami janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Amelia dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Këtë ata e kanë bërë publike natën e 19 qershorit, kur ai po mbante koncert në Prishtinë.

E Miriami ka qenë së fundi e ftuar ne emisionin Mirage ku edhe ka bërë paraqitjen e parë publike si shtatzëne./ORAinfo/

SHPËRNDAJE