0

Miranda Hashani është këngëtarja që për shumë vite ishte pjesë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe është shpërngulur në Gjermani për t’u përkujdesur kështu vetëm për familjen e saj, përcjell ORAinfo.

Miranda nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe ndonëse nuk e keni ditur ajo sot mbush 46 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE