0

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

Atë po e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale .

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet mjaft në formë dhe tejet tërheqëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE