0

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë dhe të publikut.

Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe në media.

Ajo tani është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan të shkur dhe shumë joshës.
Ndërsa gjithë vëmendjen e merr rrypi i saj i vendosur në bel, i cili është kontrast me veshjen e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE