0

Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu është çifti që për një kohë shumë të gjatë ishin aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Ata tani janë më pak prezentë me këngë e projekte të reja mirëpo marin pjesë herë pas here në emisione të ndryshme muzikore.

Mimoza dhe Shkumbini duket se janë përkushtuar në rritjen e fëmijëve të tyre.

E vajza e tyre e madhe sot feston ditëlindjen, dhe nga fotot që i postojnë shohim se ajo është rritur shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE