0

Shkumbini dhe Mimoza janë shumë të njohur e të dashur për publikun.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët.

Edhe në këtë moshë, Mimoza vazhdon të kujdeset shumë mirë për pam e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE