0

Shkumbin Istrefi dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtarë shumë të dashur.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në plazh me fustan dhe grim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE