0

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAvip.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku tregon qw sapo ka dal nga frizerka.

Me grim tw lehtw dhe me flokw tw finerata, Mimoza po duket shumw bukur. /ORAvip/

SHPËRNDAJE