0

Mimoza Mustafa është emri i këngëtares që për shumë vite ishte pjesë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Ndonëse është larguar pak nga muzika, këngët e saj ende dëgjohen me nostalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është larguar nga muzika ajo është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të hapur dhe që na tregon që Mimoza nuk do t’ia dijë për vitet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE