0

Mimoza Shkodra është këngëtarja e njohur shqiptare që së fundmi përveç me projektet e saj muzikore ajo u përfol shumë pas ndarjes me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun.

Ata u fejuan në këtë vit dhe fejesa e tyre zgjati vetëm pak muaj, shkruan ORAinfo.

Seldi dhe Mimoza tani kanë vendosur që t’I ndajnë rrugët e tyre, edhe pse e ruajnë një miqësi.

Sot, Mimoza e ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me këngëtaret e njohura, Shkurte Gashin dhe Teuta Selimi.
Ndonëse pa grim, ajo duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE