0

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAvip.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan provokues.

Me këtë veshje, ajo do ta bëj xheloz edhe burrin e saj, Shkumbin Kryeziun. /ORAvip/

SHPËRNDAJE