0

Mimoza Shkodra është një ndër më të përfolurat këngëtare shqiptare.

Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe në media.

E pas ndarjes ajo shpejt e ka marrë veten, duke ju kthyer jetës aktive dhe koncertëve të shumta.

Mimoza ka mbajtur një koncerë të madh në diasporë, ku salla ka qenë e mbushur me fansa.

Por ajo që ka rënë në sy ëshë fustani i këngëtares i cili duket shumë unik. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE