0

Milot Rashica është futbollisti i njohur kosovar e që për momentin ka arritur në kulminacionin e suksesit të tij.

Ai po bëhet përherë e më i pëlqyer si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Përveç për futbollin, ai është shumë i përfolur edhe për jetën private ku është i fejuar me Belkiz Kerën.

Ata të dy tani kanë nisur pushimet në Maldive dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim pamja e të fejuarës së tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE