0

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të gjatë pa pauzuar asnjëherë, përcjell ORAinfo.

Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private krahas asaj profesionale.

Miloti është shumë aktiv edhe në rrjete sociale dhe sot ai ka publikuar një foto ku shihen ata të dy në dasmë e pamja e Erxhinës është aj që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE