0

Milot Llalloshi është muzikanti i njohur dhe që për një kohë ishte tejet aktiv në skenën muzikore shqiptare.

Tani ai dhe motra e tij Edona, janë më të përkushtuar në mbrëmje e festa familjare, e më pak me projekte të reja muzikorë, shkruan ORAinfo.

Miloti është shumë i përkushtuar në familjen e tij. Ai është i martuar dhe dje u bë baba për herë të dytë.

E sot, gruaja e tij ka ardhë në shtëpi, e ai nga gëzimi ka publikuar foto të dhomës që e ka rregulluar për vajzën e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE