0

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Ëerder Bremen, përcjell ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Dje, Miloti festoi ditëlindjen e 23-të dhe përë ka festuar bashkë me të fejuarën.

Dhe sigurisht që është ajo që mori gjthë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE