0

Milot Llalloshi është muzikanti i njohur kosovar dhe që për vite i kontribuoi skenës muzikore shqiptare.

Ai dhe motra e tij Edona tani janë shumë të pranishëm në dasma dhe mbrëmje të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Miloti është i martuar para pak viteve dhe tani ai dhe gruaja e tij janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, motra e tij Aida ka ditëlindjen, dhe Miloti e gruaja e tij kanë zgjedhur fjalët dhe fotot më të bukura për ta uruar atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE