0

Sa shumë është rritur djali i Milot Rashicës.

Miloti dhe Belkizja muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Duke shprehur lumturinë që kanë për djalin e tyre, dyshja nuk po ndalen me imazhe të shumta, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, në fotografinë që ka publikuar Miloti shihet se sa shumë është rritur dhe shëndoshur djali i tij.

Komentet e shumta nuk i munguan nga ndjekësit që ka.

SHPËRNDAJE