0

Ja çfarë dhurate të bukur i bëri gruas për Shën Valentin Milot Rashica.

Çifti Milot Rashica dhe Belkiz Kera aktualisht ndodhen në Bremen të Gjermanisë, atje ku edhe është e orientuar karriera e futbollistit.

Çifti simpatik, që janë prindër të një djali, po jetojnë të lumtur krah njëri tjetrit.

Lumturia e duket qartazi, sidomos në sytë e Blekizes bukuroshe, e cila shpesh tregon momente nga jeta e saj me të shoqin dhe djalin, shkruan Kosovarja.

E, për Shqn Valentin, bjondja ka marrë nga bashkëshorti një buqetë të madhe me trëndafila të kuq e të freskët.

Ajo ka pozuar me dhuratën e Ditës së të dashuruarve.

SHPËRNDAJE