0

Milot Rashica është futbollisti i kombëtares së Kosovës e që është në kulminacionin e suksesit të tij në skuadrën gjermane Werder Bremen.

Futbollisti nga Vushtrria po rezulton të jetë shumë i suksesshëm duke u cilësuar i tillë edhe nga kritikët e futbollit, përcjell ORAinfo.

Ai në llogarinë e tij në Instagram përveç fotografive të tij, publikon imazhe edhe me gruan.

Ajo quhet Belkiz Kera dhe duket një vajzë plot stil dhe shumë tërheqëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE