0

Mihrija vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka reklamuar një fustan, ku shihet me barkun e fryrë.

Edhe pse duket e bërë me shaka, një mike e saj ka konstatuar se foshnja është vajzë.

“Pse jo një motër për djalin”- ka shkruar ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE