0

Mihrija do ta ‘çmend’ Naimin, shfaqet pa të brendshme në fustan provokues.

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/mihrijaa-mp4″]

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me fustan të kuq dhe po duket tejet bukur e atraktive.

SHPËRNDAJE