0

Mihrija dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolur.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet gjatë xhirimeve të Vitit të Ri, por nuk po duket shumë ‘In’ me fustanin që ka veshur.

Shikojeni dhe vlerësojeni vet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE