0

Mihrije Braha është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ato kanë publikuar një foto ku shihen të veshura me fustana të njëjtë.

Të dyja po duken si të ishin motra binjake.

Por, fustanat që kanë veshur duken shumë demode./ORAinfo/

SHPËRNDAJE