0

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo së fundmi ajo ka befasuar me një veprim të saj.

Me anë të një fustani ajo ka reklamuar barkun e fryrë, e që pamëdyshje duket sikur është në pritje të një fëmiu.

Sigurisht që kjo nuk është e vërtetë, por duket të jetë ‘shakaja’ e radhës nga ana e saj! /ORAinfo/

SHPËRNDAJE