0

Roli i i ‘Faziletit’ në serialin e mirënjohur, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ është ai që e bëri tejet të popullarizuar aktoren e njohur turke, Nazan Kesal.

Me këtë rol ajo mori zemrat si të publikut turk ashtu edhe atij të huaj, përcjell ORAinfo.

Tani seriali ka përfunduar dhe duket se pas kësaj kohe Fazileti ka ndryshuar komplet pamjen.

Me flokë të thinjura e me rrudha, Fazileti mezi po njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE