0

Antonela është njëra prej konkurenteve të emisionit “Përputhen”.

Pëlqimi i saj më i madh aty brenda është Mevlani, shkruan ORAvip.

Por, Mevlani ka mbetur mes dy vajzave, Antonelës dhe Ledianës.

Sonte ai i ka dhënë një ‘goditje’ Ledianës, duke publikuar kështu një foto me Antonelën./ORAvip/

SHPËRNDAJE