0

Adelina Tahiri është këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia dhe është një nga këngëtarët më të përfolura në mediat roze.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Adelina këto ditë është duke kaluar pushimet në një vend turistik. E atje ajo e ka marrë një lajm të dhimbshëm.

Mësohet se çika e dajës së Adelinës ka ndërruar jetë.

Këtë e ka bërë publike edhe vet këngëtarja përmes një postimi në Instastory të shfaqur me ngjyrë të zezë e mbi të cilin shkroi: “Pusho e qetë engjëll. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE