0

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i pëlqyer në publikun turk dhe atë të huaj.

Çdo ditë e më i popullarizuar po bëhet edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

E një prej roleve shumë të veçanta është edhe ai i vëllait të Azrës, Mertit.

Ai duket se po rritet çdo ditë e më shumë në realitet dhe po ndryshon çdo ditë e më shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE