0

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës popullore shqiptare.

Përveç që është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku, edhe jeta e saj private diskutohet shumë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo sot ka marrë një dhuratë nga kolegu i saj, Arian Agushi i njohur si Gold Ag.

Ariani ka qenë kohëve të fundit në Mekë dhe nga atje i ka sjell një dhuratë Shyhretës.

Kjo e fundit duke e falënderuar kolegun e saj, e ka ndarë me ndjekësit e saj dhuratën e pranuar nga Ariani. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE