0

Si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAvip.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Sot ajo ka publikuar një foto të Brezovicës, vendit ku burri i saj kishte humbur jetën./ORAvip/

SHPËRNDAJE