0

Merita Spahiu është këngëtarja shumë e njohur e muzikës popullore, dhe që për vite ka qenë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo pak ditë më parë u bë gjyshe e një djali dhe vajze binjakë, e që nuk ka hezituar të na tregojë sa e lumtur është, përcjell ORAinfo.

Që nga ajo ditë si Merita ashtu edhe familja e saj kanë postuar foto të ndryshme me anëtarët e rinj të familjes.

Mirëpo, një që e ka postuar Merita ka marrë vëmendjen më të madhe sepse në të shihen vajza e saj Biona me Elian e vogël e që duket se ngjajnë shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE