0

Ishte një ngjarje që tronditi tërë vendin.

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

E kaq javë pas humbjes së burrit, ajo po bën postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një poezi mjaftë prekëse, dedikuar burrit tashmë të ndjerë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE