0

Merita Spahiu është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Përveç për muzikën, Merita dhe familja e saj janë shumë të përfolur nga mediat dhe publiku shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka dalë bashkë me nënën dhe vajzat e në një foto që e kanë publikuar ato po duken njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE