0

Familja e Nystret dhe Merita Muqiqit është një ndër më të përfolurat në publikun dhe mediat shqiptare.

Pas martesës së djalit të tyre, Albatritit, çdo ngjarje në jetën e tyre bëhej lajm, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë Merita me dy vajzat e saj kanë dalë për ta festuar 8 Marsin, mirëpo ajo që bie në sy është se kanë dalë pa Egzonën.

Nënë e bija po duken më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE