0

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin,dhe më vonë edhe pas martesës madhështore të tyre, përcjell ORAinfo.

Egzona se fundmni është bërë nënë e dy binjakëve, një djali dhe një vajze.

E pas lindjes Egzona është kthyer në gjendjen më të mirë ndonjëherë ndonëse për një kohë shumë të shkurtër.

Egzona është reja e këngëtares së njohur Merita Spahiut. Kjo e fundit sot e ka ditëlindjen, ndërsa Egzona e ka uruar me mesazhin me të ëmbël. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE