0

Merita dhe Nystret Muqiqi janë çifti shumë i përfolur kosovar.

Ata janë që të dy këngëtarë dhe për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë ne skenën muzikore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Familja e tyre komentohet shumë në publik e media rozë.

Ata kanë shkuar në pushime së bashku me vajzat dhe padyshim janë Merita dhe vajzat ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE