0

Merita Spahiu është këngëtarja që për një kohë shumë të gjatë ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo dhe burri i saj, Nystreti janë shumë të përfolur në publik sidomos për jetën e tyre private, përcjell ORAinfo.

Merita është shumë aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e saj, e me këtë pamje po duken të dyja si motra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE