0

Gresa ditë më parë i dha fund beqarisë.

E për këtë, ajo bëri një dasmë të madhe, me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Pas dasmës, Gresa tani është e pranishme edhe në shumë emisione.

E në njërin prej tyre ajo ishte e ftuar bashkë me nënën e saj, Shkurtën.

E pyetur se kur planifikon të bëhet nënë, ajo tha se ky është një prioritet i saj dhe burrit.

Shkurta u shpreh se ky do të ishte lajmi më i mirë për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE